Dit jaar is Gijs van Geldorp ons team komen versterken. Als junior allround medewerker brengt hij frisse energie en nieuwe ideeën mee in ons inmiddels driekoppige team. Hoog tijd om hem officieel aan jullie voor te stellen!
'Als junior allround medewerker ondersteun ik het team van Bureau Bewust Verzekerd met diversen taken. Tijdens mijn middelbare schooltijd ontdekte ik mijn passie voor financiële vakken. Na twee jaar Business Studies te hebben gevolgd, kwam ik erachter dat de wereld van banking en insurance voor mij te eenzijdig was, ik vind het veel boeiender om de verbinding te leggen tussen cijfers en mensen.
Gedurende de afgelopen twee jaar heb ik waardevolle ervaring opgedaan bij verschillende bedrijven, met een focus op de verzekeringswereld.
Momenteel volg ik een werk-/leertraject binnen Bureau Bewust Verzekerd, waar ik, terwijl ik leer, mijn bijdrage aan het team lever. Ik beschouw het als mijn missie om het bewustzijn over pensioenen ook bij de jongere werkende generatie te vergroten. Ik merk dat veel mensen zich pas op latere leeftijd beginnen te verdiepen in hun pensioen en vaak pas dan ontdekken dat hun pensioenvoorzieningen niet goed zijn geregeld. Door pensioen bewustzijn te stimuleren, hoop ik bij te dragen aan een betere financiële toekomst voor de jongere generatie.'

Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.