Vacature: Wij zoeken een nieuwe medewerker

Wij zijn per direct op zoek naar een nieuwe medewerker…. En dus klommen wij in de digitale pen om deze wervende vacature tekst te schrijven.
Easy zou je zeggen; functie- en opleidingseisen noteren, vermelden dat we een gezellige werksfeer hebben, dat we in Haarlem zijn gevestigd én dat onze portefeuille barst van de leuke relaties.

Niet dus… de realiteit is anders, want juist omdat het team van Bureau Bewust Verzekerd klein is, is er ruim voldoende mogelijkheid om de functie naar eigen wens in te richten. En omdat de pensioensector volop in beweging is biedt dat veel kansen voor Bureau Bewust Verzekerd. Wij zoeken dan ook iemand die met ons mee wil groeien.

Wij gaan graag met geïnteresseerde kandidaten het gesprek aan over de wensen van beide partijen. Want er is nogal wat te kiezen:
• Wil je fulltime of parttime werken?
• Binnendienst – of buitendienst? Of combinatie van allebei?
• Werk je het liefste alle dagen op kantoor of wil je ook een thuis werken?
• Ben jij iemand die pensioen ook sexy vindt?
• Of wil je juist werkgevers adviseren over duurzaam inzetbaarheid van personeel?
• Ben jij een starter die veel wil leren in het werk of heb je ruimschoots ervaring en wil je een volgende stap in je carrière zetten?
• Wil je het beestje een naampje geven? Wij kwamen op pensioenspecialist, deskundige inkomensverzekeringen, adviseur duurzame Inzetbaarheid en… employee benefits adviseur. Maar laat je hier vooral niet door beperken.

Dit ga je in ieder geval terug zien in je arbeidscontract;
• Salaris marktconform, inclusief uiteraard een goede pensioenregeling;
• Een flinke hoeveelheid vakantie- en geluksdagen;
• Wij vinden het belangrijk dat onze adviseurs zich in hun functie blijven ontwikkelen, daarom is er in overleg ruimte voor (bij)scholing;
• Uren zijn bespreekbaar en we denken graag mee om de werkweek dusdanig in te richten dat het voor jou goed werkt. Onze voorkeur ligt tussen de 24 tot 40 uur;
• Goede secundaire arbeidsvoorwaarden met o.a. een collectieve zorgverzekering en a.s.r. Vitality.

En werken bij Bureau Bewust Verzekerd betekent;
• Fantastische collega’s
• Maatschappelijk betrokken werkgever
• Een informele organisatie met veel flexibiliteit
• Een dynamisch takenpakket

Meer weten? Of direct solliciteren?
Neem contact op met Koos Pijnaker via:

koos[@]bureaubewustverzekerd.nl of via 023-2050225.
Graag een C.V. meesturen, de rest bespreken we met een kop koffie erbij!